Ei yhteyttä palvelimeen

1068 Esinettä
Josef Frank,
Tarjottu
76 000 SEK
Lähtöhinta
80 000 SEK
Josef Frank,
Tarjottu
42 000 SEK
Lähtöhinta
40 000 SEK
Josef Frank,
Tarjottu
35 000 SEK
Lähtöhinta
30 000 SEK
Josef Frank,
Tarjottu
34 000 SEK
Lähtöhinta
40 000 SEK
A carpet, Täbris, signerad, ca 490 x 350 cm.
Tarjottu
32 000 SEK
Lähtöhinta
35 000 SEK
18K gold bracelet.
Tarjottu
26 050 SEK
Lähtöhinta
27 000 SEK
A carpet, Esfhan, part silk, ca 310 x 204 cm.
Tarjottu
25 000 SEK
Lähtöhinta
50 000 SEK
18K gold necklace.
Tarjottu
23 400 SEK
Lähtöhinta
30 000 SEK
Tora Vega Holmström,
Tarjottu
22 000 SEK
Lähtöhinta
40 000 SEK
Brilliant cut diamond earrings, with IGI report.
Tarjottu
22 000 SEK
Lähtöhinta
55 000 SEK
Multi coloured sapphire and diamond bracelet.
Tarjottu
20 000 SEK
Lähtöhinta
38 000 SEK
Brilliant cut diamond flower ring.
Tarjottu
20 000 SEK
Lähtöhinta
28 000 SEK
Ellen Trotzig,
Tarjottu
17 000 SEK
Lähtöhinta
18 000 SEK
Engelbert, 18K gold and brilliant cut diamond ring.
Tarjottu
17 000 SEK
Lähtöhinta
15 000 SEK
Cedric Johner, Abyss, rannekello, 39 mm.
Tarjottu
1 500 EUR
Lähtöhinta
2 000 EUR
Gustav Rudberg, oil on canvas, signed.
Tarjottu
15 500 SEK
Lähtöhinta
28 000 SEK
Bengt Orup,
Tarjottu
15 000 SEK
Lähtöhinta
30 000 SEK
Josef Frank,
Tarjottu
14 000 SEK
Lähtöhinta
16 000 SEK
Rannekoru, 18K valkokultaa.
Tarjottu
1 300 EUR
Lähtöhinta
2 400 EUR
18K gold necklace.
Tarjottu
13 000 SEK
Lähtöhinta
15 000 SEK
Charles & Ray Eames, four 'DMC' chairs, Vitra.
Tarjottu
13 000 SEK
Lähtöhinta
15 000 SEK
Tiffany & Co, a brilliant cut diamond ring.
Tarjottu
13 000 SEK
Lähtöhinta
12 000 SEK
A carpet, Ziegler, design, ca 305 x 196 cm.
Tarjottu
12 000 SEK
Lähtöhinta
25 000 SEK
Ellen Trotzig,
Tarjottu
12 000 SEK
Lähtöhinta
20 000 SEK
Ellen Trotzig,
Tarjottu
11 000 SEK
Lähtöhinta
10 000 SEK
Multi coloured step cut tourmaline bracelet.
Tarjottu
10 500 SEK
Lähtöhinta
25 000 SEK
Bengt Orup,
Tarjottu
10 000 SEK
Lähtöhinta
30 000 SEK
Emerald cut yellow sapphire band ring.
Tarjottu
10 000 SEK
Lähtöhinta
13 000 SEK
Brilliant cut diamond eternity ring.
Tarjottu
9 900 SEK
Lähtöhinta
11 000 SEK
A carpet, Figural Sarouk, 400 X 287 cm.
Tarjottu
9 200 SEK
Lähtöhinta
30 000 SEK
Philippe Starck,
Tarjottu
9 000 SEK
Lähtöhinta
12 000 SEK
Axel Einar Hjorth,
Tarjottu
9 000 SEK
Lähtöhinta
12 000 SEK