65
1302817

Preben Fabricius & Jørgen Kastholm soffbord modell "BO-551", Bo-Ex, Danmark.

Preben fabricius & jørgen kastholm soffbord modell "bo-551", bo-ex, danmark.

Skiva i svart skiffer på benställning av mattpolerat stål. 140 x 76 cm, höjd 43 cm.

Smärre slitage. Skivan med nagg i underkant.

Utropspris:

10 000 - 12 000 SEK

Klubbat pris:
12 000 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)703 92 88 60