1334185

Airi Snellman-Hänninen

(Finland, Född 1930)
Airi snellman-hänninen, rya, signerad airi snellman-hänninen.

Airi Snellman-Hänninen, rya, signerad Airi Snellman-Hänninen.

"Talviniitty". (Vinteräng). Bär etikett 190 x130 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N500
Proveniens

Airi Snellman-Hänninens och Olavi Hänninens privata samling.

Anna Rosenius
Helsingfors
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Vad kostar transporten?

Paketering och försäkring

Hur bokar jag transport?

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

När levereras varan?

500
5 246
529
Utropspris
6 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
6
31 okt 2021 20:19
500 EUR
5
30 okt 2021 16:55
350 EUR
27 okt 2021 16:26
300 EUR
25 okt 2021 13:55
100 EUR
24 okt 2021 12:10
55 EUR