Silver BestickDining in
1351799

Ostrongafflar, 12 st, silver, Paris 1800-talets andra hälft.

Ostrongafflar, 12 st, silver, paris 1800-talets andra hälft.

Monogram. I orginalask. Längd 15 cm, total vikt 257 gram.

Slitage.

Utropspris
2 500 SEK