1399117

Ander Fankki, halvhornskniv, signerad, före 1965.

Ander fankki, halvhornskniv, signerad, före 1965.

Kniv med skaft av renhorn. Slida av graverat renhorn och läder. Knivens längd 23, total längd 29 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V3
Proveniens

Inköpt 1965.

Vad kostar transporten?

Paketering och försäkring

Hur bokar jag transport?

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

När levereras varan?

Utropspris
5 000 SEK