1400046

Erik Fankki, helhornskniv, signerad och daterad 2001.

Erik fankki, helhornskniv, signerad och daterad 2001.

Signerat blad. Skaft och slida en suite av graverat renhorn. Knivens längd 17,5, total längd 22 cm.

Helhetsintrycket är mycket gott.

Utropspris
12 000 SEK