1400991

Ingvar Svonni

(Sverige)
Ingvar svonni, halvhornskniv, signerad.

Ingvar Svonni, halvhornskniv, signerad.

Bladet signerat RB. Skaft av renhorn och björk. Genombruten slida av graverat renhorn och läder. Knivens längd 19, total längd 24 cm.

Helhetsintrycket är mycket gott.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V27
Proveniens

Inköpt 1998.

Vad kostar transporten?

Paketering och försäkring

Hur bokar jag transport?

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

När levereras varan?

Utropspris
10 000 SEK