1401071

Ingvar Backlund, halvhornskniv, signerad och daterad -92.

Ingvar backlund, halvhornskniv, signerad och daterad -92.

Bladet märkt RB. Skaft av graverat renhorn med inläggningar av tenn och läder. Slida av graverat renhorn och läder. Knivens längd 22, total längd 24 cm.

Helhetsintrycket är mycket gott.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V27
Vad kostar transporten?

Paketering och försäkring

Hur bokar jag transport?

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

När levereras varan?

Utropspris
8 000 SEK