1402254

Gunnar Svonni, helhornskniv, signerad och daterad 1998.

Gunnar svonni, helhornskniv, signerad och daterad 1998.

Skaft och slida av graverat renhorn. Slidan med genombruten dekor av ren. Knivens längd 16,5, total längd 19 cm.

Helhetsintrycket är mycket gott.

Utropspris
8 000 SEK