1402554

Johan Tuuri, bandsked, signerad och daterad 1965.

Johan tuuri, bandsked, signerad och daterad 1965.

Av graverat renhorn. Kopparnitar. Längd 29,5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
3 000 SEK