1403759

Oliver Israelsson, halvhornskniv, före 1994, signerad.

Oliver israelsson, halvhornskniv, före 1994, signerad.

Liten kniv med skaft av renhorn. Slida av graverat renhorn och läder. Knivens längd 12,5, total längd 15 cm.

Helhetsintrycket är mycket gott.

Proveniens

Inköpt 1994.

Utropspris
5 000 SEK