1403849

Johan Fankki

(Sverige, 1920-1996)
Johan fankki, skrammelsked, före 1965, signerad.

Johan Fankki, skrammelsked, före 1965, signerad.

Sked av graverat renhorn. Längd 15,5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Inköpt 1965.

Utropspris
2 500 SEK