1403926

Komsio, vagga, före 1959.

Komsio, vagga, före 1959.
Komsio, vagga, före 1959.
Komsio, vagga, före 1959.
Komsio, vagga, före 1959.
Komsio, vagga, före 1959.
Komsio, vagga, före 1959.

Sromme av björk klädd med läder samt med vävda band. Längd 80 cm.

Smärre slitage.

Proveniens

Inköpt 1959.

Utropspris
5 000 SEK