1404025

Lars Pirak

(Sverige, 1932-2008)
Lars pirak, saltripor, 2 st, med skedar, före 1967, signerade.

Lars Pirak, saltripor, 2 st, med skedar, före 1967, signerade.

Av skuret renhorn. Höjd 4,5-6 cm.

Proveniens

Inköpta 1967.

Utropspris
3 000 SEK