1404202

Einar Jolin

(Sverige, 1890-1976)
Einar jolin, akvarell, stämpelsignerad einar jolin.

Einar Jolin, akvarell, stämpelsignerad Einar Jolin.

Sommar, Dalarna. I. 31 x 39 cm.

Ej examinerad ur ram, skada i nedre vänstra hörnet.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Klubbat pris
3 000
297
296
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
1 jun 20:25
3 000 SEK
30 maj 8:38
2 000 SEK
28 maj 8:27
1 000 SEK
24 maj 13:42
800 SEK