1404211

Einar Jolin

(Sverige, 1890-1976)
Einar jolin, tuschteckning, signerad einar jolin och daterad alger dec 1922.

Einar Jolin, tuschteckning, signerad Einar Jolin och daterad Alger dec 1922.

"Hon satte sig på golvet bredvid mig". I. 21 x 27 cm.

Ej examinerad ur ram, veck.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Klubbat pris
4 400
435
434
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
1 jun 21:05
4 400 SEK
1 jun 19:20
4 200 SEK
1 jun 18:16
4 000 SEK
A
1 jun 18:16
3 800 SEK
1 jun 17:55
3 600 SEK