Konst Grafik
1365868

Yrjö Edelmann

(Sverige, 1941-2016)
Yrjö edelmann, färglitografi, signerad och numrerad 56/150.

Yrjö Edelmann, färglitografi, signerad och numrerad 56/150.

"Shape of pink and grey". Bladstorlek 61,5 x 91 cm.

Oramad. Veck. Smärre fläck i marginalen.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
3 000 SEK