1369635

Tiffany & Co

(USA, Grundat 1837)
Tiffany 1 ring med rosett samt hänge med kedja, 1 ring  sterling silver, total vikt 20,8 g.

Tiffany 1 ring med rosett samt hänge med kedja, 1 ring sterling silver, total vikt 20,8 g

Total längd hänge med kedja ca 45 cm, hjärta ca 1 cm i bredd. Storlek rosettring ca 15,75/49. Den andra ringen storlek ca 15/47.

Slitage. Repor. Nagg. Anlupen.

Unni Trolle
Malmö
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Utropspris
3 000 SEK