Design Möbler
1372741

Karl Erik Ekselius, sideboard, JOC, Vetlanda, 1960-tal.

Karl erik ekselius, sideboard, joc, vetlanda, 1960-tal.

Fanerad med teak. Front med två skjutdörrar med bakomliggande lådor och hyllplan. Brickmärkt. Längd 173, djup 48, höjd 73 cm.

Ställvis slitage. Märken. Hål på baksidan. Smärre fläckar. Spricka/lagning.

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Utropspris
4 000 SEK