Design Möbler
1372895

Skåp, 1900-talets mitt.

Skåp, 1900-talets mitt.
Skåp, 1900-talets mitt.
Skåp, 1900-talets mitt.
Skåp, 1900-talets mitt.

Fanerat med teak. Benställning av betsad bok. Front med dörrpar och bakomliggande hyllplan samt två lådor. Bredd 115, djup 45, höjd 125 cm. Nyckel finns.

Slitage. Märken. Smärre skador.

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Utropspris
3 000 SEK