1434 föremål
Otto Nielsen, affisch, Scandinavian Airlines System.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nirwan Richter, pall, Norrgavel.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Eperon d'Or".
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Robert Dudley, vägglampa, Bestlite BL6, Gubi.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldhundar, ett par, i järn.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, dokumentväska, 1992.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Inflytelserikt arbete inom barnmedicin, 1771.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gallerimatta, Nain, ca 281 x 76 cm.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Eperon d'Or".
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Salvatore Ferragamo, scarves, 3 st.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1800-talets slut.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Pyk, färglitografi, signerad 2226/5000.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Camilla Pyk, blandteknik på papper signerad.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hurts, Kartell, samtida.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tevomatic, armbandsur, 39 mm.
2 450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, funkis, 1930-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anton Michelsen, julskedar, 8 st, silver, Danmark.
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Elsa Stackelberg, bord, Fri Form, 2000-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Collier, med rosa sötvattenspärlor.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, 1940-tal.
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets mitt.
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, kelim, ca 150 x 100 cm.
Utropspris
2 500 SEK
Kaffekanna, koppar, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK